O mně...

moje foto

Mé jméno je Michaela a vítám Vás na svých stránkách. Již na střední škole jsem od kamarádů dostala přezdívku Mišice, která se se mnou táhne do dalšího života, a tak jsem se rozhodla pojmenovat své stránky po ní.

Snad odjakživa mě bavila výtvarná činnost a také můj zájem o zdraví a lidské tělo postupem času vzrůstal. A tak jsem se po dokončení gymnázia nemohla rozhodnout, čemu dát přednost, a začala jsem souběžně studovat na Ostravské Univerzitě dva zcela odlišné obory – výtvarnou výchovu a fyzioterapii. Obě školy jsem zdárně dokončila, pracuji jako učitel výtvarné výchovy na gymnáziu a založila jsem si vlastní masérnu. Během posledních let, kdy se ze mě stala vícenásobná máma, jsem se začala také zajímat o těhotenství, porod a výchovu dětí.

Před krátkým časem jsem se přestěhovala do Beskyd a nyní jsem na rodičovské dovolené. Kromě mé práce, kterou mám velmi ráda, se ve svém volném čase sama věnuji výtvarné tvorbě a dále také masážím, kde se snažím zužitkovat všechny kurzy, které jsem zatím ve svém životě absolvovala. Pokud přece jen ještě nějaký čas zbývá, ráda chodím na hory a za kulturou.